• Testowanie kosmetyków  Niektóre kosmetyki są bardzo drogie, ale także ich jakość jest o wiele lepsza, a ich działanie może przynieść niespodziewanie dobre efekty. Czasami lepiej byłby wypróbować te kosmetyki zanim je się kupi. Jest to możliwe, ale trzeba wiedzieć, jak to zrobić.

  Próbki w gazetach
  W wielu gazetach dostępne są próbki wybranych kremów, kosmetyków oraz perfum. W prosty sposób możecie je zdobyć. Musicie jedynie kupić odpowiednią gazetę. Zwykle to są te droższe gazety, ale warto je kupić, bo oprócz próbek dostaniecie dość dobrej jakości treść i artykuły.

  Zapytaj o próbki w drogerii
  Panie w drogerii często mają próbki kosmetyków, które dodawane są do dużych zakupów w ramach zamówień. Często mają także próbki tak zwane do rozdania, ale jeśli o nie nie zapytasz, to ci ich nie dadzą. Zachowają je dla siebie.

  Napisz do działu marketingu danej firmy
  Często bywa tak, że dana firma poprzez swój dział marketingu rozprowadza darmowe próbki swoich kosmetyków. Jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z tym działem marketingu telefonicznie bądź mailowo (ta druga forma jest częściej preferowana) i poprosić o próbki. Być może ci się uda i je otrzymasz. Tak na przykład robiła firma OB oraz Allways, które przygotowywały specjalne zestawy dla młodych kobietek.

  W ostateczności sprawdź na forum
  Jeśli już nigdzie nie możesz znaleźć próbek interesującego cię kremu, zapytaj innych kobiet na forum, czy go stosowały i jakie mają z nim doświadczenia. Być może podpowiedzą ci coś i zachęcą do zakupu bądź wręcz przeciwnie - odradzą ci zakup danego kosmetyku. Poczta pantoflowa jest najlepsza.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :