• Delikatne kremy z aloesem


  W swojej codziennej pracy wykorzystuję dziesiątki kosmetyków i różnego rodzaju urządzeń. Dziś mamy na rynku ogromny wybór wszelakiego typu kosmetyków, które mają świetny wpływ na nasz wygląd. Będę je po kolei opisywać, zwłaszcza te, które najbardziej lubię.

  Delikatne kremy z aloesem


  Ale zacznę od czegoś naturalnego, bo często sięgam również i polecam kosmetyki, których skład oparty jest o wyciągi z naturalnych roślin. A na początek – aloes. Zielona roślinka z mięsistymi listkami już od dziesiątek lat wykorzystywana jest do przygotowywania kosmetyków a nawet domowych leków. Oprócz tego, że doskonale nadaje się do leczenia wszelakich problemów na skórze, takich jak oparzeń, ran, skaleczeń czy owrzodzeń, przyrządza się z niego także wzmacniające wino i inne wyroby.


  Ja jednakże używam często kremów i maseczek na twarz, które mają w swoim składzie aloes. To bardzo delikatne kosmetyki, które po pierwsze działają bardzo łagodząco, a po drugie sprawiają, że skóra jest bardziej miękka i delikatna. Polecam też zawsze stosowanie wszelakiego typu kosmetyków z aloesem wszystkim tym Paniom, które mają różnego rodzaju problemy skórne na swoich buziach. Dość szybko pomaga.


  Nic z tym dziwnego, że producenci leków zainteresowali się aloesem. Zawiera on bowiem w swoim składzie aktywne substancje takie jak aloina, barbaloina i aloeemodyna.


  Często zalecam wielu osobom, mającym dość zaniedbaną skórę, stosowanie maseczek zawierających wyciąg z miąższu aloesu. Ich działanie odmładzające jest naprawdę bardzo silne. A poza tym, jeszcze nie spotkałam się z reakcjami alergicznymi a poza tym wiele moich klientem chwaliło te produkty, mówiąc, że czują, jakby ich skóra zaczynała nagle odpoczywać.


  Warto wiedzieć także, a aloes i kosmetyki aloesowe nie tylko, że nie powodują alergii, ale jeszcze ją zwalczają. Tak samo, jak na przykład egzemy.


  Nic zatem dziwnego, że jestem wielką orędowniczką stosowania w gabinetach kosmetycznych różnego rodzaju preparatów, które oparte są o doskonałe, naturalne składniki. Aloes jest tutaj jednym z najlepszych przykładów.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :