• Bańki chińskie – sposób na walkę z cellulitem

  Jednym z częstszych zabiegów kosmetycznych jest redukcja cellulitu przy użyciu bańki chińskiej. To szybka i prosta metoda na zmniejszenie skórki pomarańczowej. Dlaczego działa? 

  Masaż przy użyciu chińskich baniek jest oparty na starodawnej medycynie chińskiej i wykorzystuje podciśnienie. Bańka zasysa skórę oraz tkanek bezpośrednio pod nią leżących, usprawnia mikrokrążenie rozbijając tkankę tłuszczową. W efekcie proces lipolizy przebiega sprawniej. Inną korzyścią jest ujędrnianie i wygładzanie skóry, a także usuwanie z organizmu toksyn.

  Przed każdym zabiegiem, skóra musi być dobrze natłuszczona oliwką. Bańkę trzeba przyłożyć do skóry po wyciśnięciu z niej powietrza. Kiedy już bańka zassie skórę trzeba wykonywać zamiennie długie ruchy po skórze z okrężnymi ruchami w stronę węzłów chłonnych. Nie należy wykonywać tego dłużej niż kilka minut, aż do pojawienia się sinienia. Rozszerzają się wtedy naczynia krwionośne, skóra jest lepiej ukrwiona i dotleniona. Zabiegi powinny być wykonywane w serii 10-12 zabiegów, ale nie rzadziej niż co 3 dni.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :